Gry terenowe

PRZYBYŁEM, ZOBACZYŁEM, GRAM

Alea iacta est
Kości zostały rzucone

/Juliusz Cezar/

Jesteś pasjonatem starożytności i historii? Lubisz gry i zagadki? Zatem ta gra jest stworzona dla Ciebie! Zapraszamy na pasjonującą grę miejską opartą o zapomniane lub zupełnie nieznane dawne gry.
Senet, kości, serso, sznurki, kulki itp…. Grając poznasz i z pewnością polubisz nowe formy rozrywki a przy okazji dowiesz się wielu ciekawych faktów i anegdot z dawnego i nawet bardzo dawnego Krakowa.
Zatem wejdź do gry… Jumanji, będziesz mógł, ale nie będziesz chciał przestać!

 

ROCK’N’SALT – PODZIEMNA GRA TERENOWA

(na terenie Kopalni Soli w Wieliczce)

Gra terenowa dla firm ROCK’N’SALT w Kopalni Wieliczka – wspólny cel, przeżycia, zmagania. We will ROCK YOU!

Rock’n’Salt jest jak prawdziwy Rock’n’Roll – dostarcza wrażeń, pozytywnych emocji, dodaje energii.
Podziemna gra terenowa to oryginalny pomysł na integrację pracowników firmy, ale nie tylko. Z zadaniami Rock’n’Salt może się zmierzyć również grupa przyjaciół, którzy mają ochotę spędzić czas aktywnie i ciekawie.

Mawiają, że aby kogoś dobrze poznać, trzeba z nim zjeść beczkę soli. Prawda to stara i użyteczna, a najlepiej przetestować ją w królestwie soli, czyli w zabytkowej wielickiej kopalni. Oczywiście, nie będziemy pod ziemią spożywali niezdrowych ilości białej przyprawy, ale wykażemy się sprawnością ciała i ducha w zaskakujących konkurencjach gry terenowej – najnowszej propozycji w Kopalni Soli „Wieliczka”.

Na liście wyzwań jest m.in. pokutnicza strefa mroku i ciszy, balansowanie z taśmą solną, koktajlowy pojedynek, strzelanie z łuku czy dosyć oryginalne ważenie soli.

We will rock you!

Oferta dla grup liczących od 10 do 60 osób. Ze względów organizacyjnych wymagana jest wcześniejsza rezerwacja. Czas trwania solnej przygody to około 2-3 godziny.

INFORMACJA i REZERWACJA:

GRUPA AKTYWNI

tel. +48 12 638 26 20, 600 325 420, 608 58 93 11

biuro@grupaaktywni.pl